Matematický náboj

1. 4. 2023 prebehla nielen na Slovensku (Bratislava a Košice), ale súčasne aj v ďalších jedenástich krajinách – Česko, Estónsko, Etiópia, Irán, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Spojené kráľovstvo, Švajčiarsko matematická tímová súťaž NÁBOJ. Našu školu reprezentovali:

Seniori – Miriam Halasová 3.A, Alexandra Kačmárová 3.A, Branislav Diro 5.BA, Branislav Jurko 4.C, Tomáš Tall 4.C – v celoslovenskom poradí 28. miesto (zo 65 tímov)
Juniori A – Mária Dobranská 1.A, Matúš Harvilko 1.B, Klára Halasová 2.BA, Norbert Talarovič 2.BA, Zuzana Vorobelová 2.B – v celoslovenskom poradí 53.-57. miesto (zo 64 tímov)

Juniori B – Alžbeta Kurimská 2.BA, Patrik Barnišin 2.A, Vlastimil Marek Urda 2.C, Michal Iľkovič 3.BA, Jakub Pekľanský 3.BA – v celoslovenskom poradí obsadili výborné 7. miesto (zo 64 tímov)

Našim úspešným matematikom ďakujeme za reprezentáciu školy a blahoželáme k dosiahnutým výsledkom. Viac informácií o tejto súťaží a celkové výsledky nájdete na https://math.naboj.org/sk/sk/results/