Aké máme na škole

Ubytovanie a stravovanie

Domov mládeže

Ubytovanie

Študenti školy, ktorí potrebujú ubytovanie, sú zvyčajne ubytovaní na Súkromnom školskom internáte Alexandra Duchnoviča na Sabinovskej ulici, dievčatá majú možnosť ubytovať sa aj na internáte Stredné zdravotnícke školy sv. Bazila Veľkého. Študenti si môžu samozrejme nájsť aj vlastné ubytovanie na inom internáte v Prešove alebo na priváte. Škola nemá momentálne vlastné ubytovacie zariadenie.
Jedáleň a bufet

Stravovanie

Žiaci sa môžu stravovať vo výdajni jedál na ulici Jarkovej. Jedáleň ponúka na výber každý deň 3 druhy jedál. Stravovanie je možné počas obednej prestávky alebo po vyučovaní. Celý systém výberu jedla a prihlasovanie funguje prostredníctvom aplikácie. Pokiaľ dostaneš hlad alebo chuť na niečo dobré v škole, môžeš si kúpiť občerstvenie, pitie, kávu alebo vlastnoručne upečený koláčik či niečo výživnejšie v našom školskom bufete.
Máš otázku?

Neboj sa spýtať

Tarasa Ševčenka 1,
Prešov 080 01

Mgr. Slavomír Tall, zástupca riaditela
051 / 756 73 03
slavomirtall@gymonika.sk

Už poznáš všetky dôvody?

Nech je tvoja vysnívaná univerzita akákoľvek, získaš možnosť tam študovať.
Zisti, prečo u nás študovať