Časopis študentov GsM

Školský online časopis

ENTER - ŠKOLSKÝ ČASOPIS

Bohatý spoločenský život školy mapuje publicistický krúžok, ktorý vydáva školský časopis Enter. Okrem štúdijných materiálov zverejňujeme študentské fotky, články, komentáre, ankety, rozhovory, recenzie, súťaže a videá z najzaujímavejších školských podujatí: stretnutí so spisovateľmi, z čítačiek vlastnej tvorby, osláv Mikuláša a pod.

Časopis ENTER vychádza pod vedením pani učiteľky Mgr. Anežky Richtarikovej (anezkarichtarikova@gymonika.sk) na jej slovenčinárskej webovej stránke.

Online časopis ENTER

Prečítaj si články, rozhovory s učiteľmi, názory, recenzie a novinky o aktuálnom dianí v škole priamo od študentov! Časopis ENTER je tu pre teba.
Prečítaj si ENTER

Slovenčinárske okienko

Slovenčina pre študentov: Náš jazyk, naše knihy, naša kultúra. Webová stránka Mgr. Anežky Richtarikovej s tipmi na knihy a akcie, ktoré ťa budú baviť!
Zisti viac

Kontakt

Chceš mať najnovšie správy z Gymnázia svätej Moniky? Sleduj nás na Facebooku! Chceš sa k nám pridať? Kontaktuj nás e-mailom na enter.gymonika@gmail.com.
Napíš nám