Deň otvorených dverí

Príď sa k nám presvedčiť na vlastné oči.
Pozri si termín

Termín dňa otvorených dverí

Termín upresníme
(predbežne december 2024)

Napíš nám, že prídeš
Náplň dňa otvorených dverí

Na čo sa môžeš tešiť?

Zaži školskú atmosféru

Zaži atmosféru školy a vyskúšaj, ako sa cítiš v cudzom prostredí. Pozri si priestory školy – „Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť“

Spýtaj sa nás

Dozvieš sa viac o škole cez prezentáciu, cez otázky a odpovede s p. riaditeľom a cez rozhovory so študentmi.

Cudzojazyčné aktivity

Môžeš stráviť čas s rodeným Španielom, zažiť zábavné jazykové aktivity s anglickým lektorom a možno zistíš, že niečo už vieš aj zo španielčiny, aj z francúzštiny.

Vyskúšaj si expermenty

Urč krvnú skupinu, zmeraj si krvný tlak, tep, zrak, vyskúšaj experimentálne fyzikálne javy v bežnom živote.

Workshopy

Zúčastni sa workshopov, zahraj si literárne pexeso, pozri si stvárnenie literárnych postáv žiakmi.

Ďalšie aktivity

Zisti, že matematika môže byť aj zábavná, vyskúšaj si dejepisný kvíz, či „Milujem Slovensko“, pozri si ukážku kondičných cvičení a mnoho ďalších aktivít.
Názory absolventov

Čo si myslí o našom gymnáziu?

Prečítaj si názory na Gymnázium sv. Moniky od tých, ktorí si štúdium u nás zažili na vlastnej koži. Vypočuj si našich študentov a absolventov.
Prečítaj si všetky názory

Mgr. Patrícia Reichlová

Senior Strategist v reklamnej agentúre JANDL

"Stretla som tu učiteľov, pre ktorých je práca poslaním. Na hodinách som si užila nekonečné diskusie aj srandičky. Odniesla som si kopec zážitkov so spolužiakmi a spomienky na tradičné školské podujatia."

Mgr. Martin Husovský

umelec na voľnej nohe, skladateľ

"Divadlo netvorí budova, ale ľudia. Tak to bolo a bude aj pre mňa vo vzťahu ku Gymnáziu sv. Moniky. Našiel som tam mnoho priateľov na celý život, nielen medzi spolužiakmi. A konečne pocit pochopenia a prijatia s rešpektom voči individualite človeka."
Prečítaj si všetky názory
Daj nám vedieť

Môžeme s tebou rátať?

Veľmi nám tým pomôžeš. Keď budeme vedieť, že prídeš, pomôže nám to naplánovať akciu tak, aby celý deň prebehol hladko.

Nemôžeš prísť na ponúkaný termín? Nevadí. Stačí si dohodnúť individuálny termín. Ozvi sa nám a spoločne nájdeme riešenie.

Predpokladané ukončenie spoločného programu DOD o 12:15.

Máš otázku?

Neboj sa spýtať

Tarasa Ševčenka 1,
Prešov 080 01

Mgr. Slavomír Tall, zástupca riaditela
051 / 756 73 03
slavomirtall@gymonika.sk

Už poznáš dôvody, prečo študovať u nás?

Urob prvý krok na ceste za svojim snom.
Prečo študovať u nás?