Žiacka školská rada

Katarína Ratkošová, 3BA

Podpredseda: Dominika Toďorová, 3BA

Ostatní členovia:

Anna Čujová, Júlia Dlugošová, Bianka Baranová, Martin Petrovský, Kristína Pigulová, Tereza Farkašová, Lucia Lipinerová, Jana Žulová, Miroslava Žvandová, Júlia Ivanová
Pravidelné stretnutia ŽŠR každý pondelok 14.45 miestnosť č.29. Ste srdečne vítaní.

kontakt:

Pre aktuálne oznamy, ponuky školení a akcií,  sleduj nástenku ŽŠR na medziposchodí.

ŽŠR/Žiacka Školská Rada - Čo to vlastne je?

Ak si nás predstavujete ako trafených ľudí, ktorí z nudy organizujú akcie, mýlite sa. Sme skupinka vytvorená bežnými študentmi školy, ktorých každodenne stretávate na chodbách. Okrem ranného polhodinového rituálu, ktorý sa skladá najmä z hypnotizovania šatníka, víťazného výberu reprezentatívneho oblečenia, organizovania školských akcií máme za úlohu spolupracovať práve s vami študenti GsM. Pomáhať vám riešiť problémy, reprezentovať vaše názory a ovplyvňovať dianie v škole. Týmto dávam do pozornosti naše úradné hodiny. Nájdete nás v miestnosti č.52 každý štvrtok cez veľkú prestávku. Čakáme vás tam s nápadmi, prípadne tipmi na zlepšenie života školy.

Koordinátor:

Mgr.Jan(k)a Verešpejová, sídlo: kdekoľvek na chodbe, občas aj v zborovni ;)
foto - nebude - sorry ;))) netreba týrať študentov a iných nahodných čitateľov .

O1: Nezabudnite, Boh nás miluje a stvoril nás presne takých, akých nás chcel :)

O2: Ak más šancu niečo zmeniť, tak prečo čakáš, že to urobia iní?

var. symbol: 20182019

var. symbol: 20182019