Žiacka školská rada

Mária Boldyová, 3BA

Podpredseda: Barbora Mária Põsová, 2BA

Ostatní členovia:

Paula Mihoková 5.BA, Katarína Triščová 4.B, Viktória Majirská 4.BA, Lucia Vysocká 4.BA, Vanessa Adamisová 3.A, Daniel lipka 1.BA

Pravidelné stretnutia ŽŠR každý utorok 14.45 miestnosť č.29. Ste srdečne vítaní.

kontakt:

Pre aktuálne oznamy, ponuky školení a akcií,  sleduj nástenku ŽŠR na medziposchodí.

ŽŠR/Žiacka Školská Rada - Čo to vlastne je?

Ak si nás predstavujete ako trafených ľudí, ktorí z nudy organizujú akcie, mýlite sa. Sme skupinka vytvorená bežnými študentmi školy, ktorých každodenne stretávate na chodbách. Okrem ranného polhodinového rituálu, ktorý sa skladá najmä z hypnotizovania šatníka, víťazného výberu reprezentatívneho oblečenia, organizovania školských akcií máme za úlohu spolupracovať práve s vami študenti GsM. Pomáhať vám riešiť problémy, reprezentovať vaše názory a ovplyvňovať dianie v škole. Týmto dávam do pozornosti naše úradné hodiny. Nájdete nás v miestnosti č.52 každý štvrtok cez veľkú prestávku. Čakáme vás tam s nápadmi, prípadne tipmi na zlepšenie života školy.

Koordinátor:

Mgr.Jan(k)a Verešpejová, sídlo: kdekoľvek na chodbe, občas aj v zborovni ;)
foto - nebude - sorry ;))) netreba týrať študentov a iných nahodných čitateľov .

O1: Nezabudnite, Boh nás miluje a stvoril nás presne takých, akých nás chcel :)

O2: Ak más šancu niečo zmeniť, tak prečo čakáš, že to urobia iní?

var. symbol: 20192020

var. symbol: 20192020