Školská samospráva

Školský parlament

Školský parlament: Čo to vlastne je?

Ak si nás predstavujete ako trafených ľudí, ktorí z nudy organizujú akcie, mýlite sa. Sme skupinka vytvorená bežnými študentmi školy, ktorých každodenne stretávate na chodbách. Okrem ranného polhodinového rituálu, ktorý sa skladá najmä z hypnotizovania šatníka, víťazného výberu reprezentatívneho oblečenia, organizovania školských akcií máme za úlohu spolupracovať práve s vami študenti GsM. Pomáhať vám riešiť problémy, reprezentovať vaše názory a ovplyvňovať dianie v škole.

Týmto dávam do pozornosti naše úradné hodiny. Nájdete nás v miestnosti č.52 každý štvrtok cez veľkú prestávku. Čakáme vás tam s nápadmi, prípadne tipmi na zlepšenie života školy.

Pravidelné stretnutia Školského parlamentu sú každý utorok 14:25, miestnosť č.29. Ste srdečne vítaní.

zsr.gymonika@gmail.com

Úradné hodiny: každý štvrtok cez veľkú prestávku v miestnosti č. 52

Pravidelné stretnutia Školského parlamentu: každý utorok 14:25 v miestnosti č.29

Pre aktuálne oznamy, ponuky školení a akcií sleduj nástenku Školského parlamentu na medziposchodí.

Sleduj náš Instagram!

Členovia Školského parlamentu

Školský parlament 2023/24

Predseda: Matej Piroh, 4.BA
Podpredseda: Peter Haľko, 5.BA

Marc Baffaluy Gesti, 4.A
Dávid Eštvan, 4.A
Saša Lorková, 4.BA
Antónia Bujňaková, 4.C
Lilly Camila Jančová, 3.BA
Tobiáš Galajda, 3C
Matej Bača, 2.C
Samuel Šarišský, 2.C
Benjamin Pasok, 2.BA
Michal Peter Ďuraš, 1.A
Katarína Kačerová, 1.BA

koordinátorka: Mgr.Jan(k)a Verešpejová

Ak más šancu niečo zmeniť, tak prečo čakáš, že to urobia iní?

Pomáhaj riešiť problémy, reprezentovať názory študentov a ovplyvňovať dianie v škole.
Pridaj sa k nám