Žiacka školská rada

Ján Čollák

Podpredseda: Mária Boldyová

Ostatní členovia:

Viktória Majirská, Lucia Vysocká, Lukáš Centek, Vanessa Adamisová, Ivana Blaščáková, Eliška Koťuchová, Barbora Mária Posová, Zuzana Kostrábová, Daniel Lipka, Viliam Dominik Ďuraš

Pravidelné stretnutia ŽŠR každý utorok 14.45 miestnosť č.29. Ste srdečne vítaní.

kontakt:

Pre aktuálne oznamy, ponuky školení a akcií,  sleduj nástenku ŽŠR na medziposchodí.

ŽŠR/Žiacka Školská Rada - Čo to vlastne je?

Ak si nás predstavujete ako trafených ľudí, ktorí z nudy organizujú akcie, mýlite sa. Sme skupinka vytvorená bežnými študentmi školy, ktorých každodenne stretávate na chodbách. Okrem ranného polhodinového rituálu, ktorý sa skladá najmä z hypnotizovania šatníka, víťazného výberu reprezentatívneho oblečenia, organizovania školských akcií máme za úlohu spolupracovať práve s vami študenti GsM. Pomáhať vám riešiť problémy, reprezentovať vaše názory a ovplyvňovať dianie v škole. Týmto dávam do pozornosti naše úradné hodiny. Nájdete nás v miestnosti č.52 každý štvrtok cez veľkú prestávku. Čakáme vás tam s nápadmi, prípadne tipmi na zlepšenie života školy.

Koordinátor:

Mgr.Jan(k)a Verešpejová, sídlo: kdekoľvek na chodbe, občas aj v zborovni ;)
foto - nebude - sorry ;))) netreba týrať študentov a iných nahodných čitateľov .

O1: Nezabudnite, Boh nás miluje a stvoril nás presne takých, akých nás chcel :)

O2: Ak más šancu niečo zmeniť, tak prečo čakáš, že to urobia iní?

var. symbol: 20212022

var. symbol: 20212022