Gymnázium sv. Moniky Prešov

Office 365 ProPlus

UPOZORNENIE! - v súčasnosti Ministerstvo školstva nemá podpísanú zmluvu pre rok 2019 so spoločnosťou Microsoft a z tohoto dôvodu je obmedzená dostupnosť produktu Office  365 ProPlus. 

Každý učiteľ a žiak našej školy má aktuálne právo na svoju kópiu balíka Office 365 ProPlus. Túto licenciu môžete používať na svojich 5 PC, 5 tabletoch a 5 smart telefónoch.

Postup na sprístupnenie licencie Office 365 ProPlus:

  1. Vyplňte registračný formulár pre pridelenie TOKENU na tomto linku https://goo.gl/forms/1inprnkBr9HK25FG2
  2. Po obdržaní emailu s TOKENOM navštívte stránku https://riam.iedu.sk/RIAM/Portal/sk/Account/Register a vytvorte si konto (postupujte podľa pokynov daného portálu).
  3. Po vytvorení konta musíte počkať na obdržanie potvrdzovacieho emailu, pomocou ktorého si vytvoríte (zmeníte) heslo do konta RIAM – postupujte podľa pokynov v emailovej správe.
  4. Po vytvorení hesla do konta RIAM pokračujte na stránku https://licencie-microsoft.iedu.sk/ , kde po kliknutí na položku prihlásenie, vyberte možnosť - Prihlásenie kontom Riam a prihláste sa (v prípade, že Vám server oznámi - Prepáčte, ale pri spracovávaní požiadavky nastala chyba, musíte počkať na spracovanie požiadavky a prihlásiť sa neskôr v rozsahu niekoľkých hodín).
  5. Po prihlásení vyberte položku Aktivácia licencie a následne potvrďte Aktivovať (v prípade, že produkt nie je možné aktivovať, treba počkať a opätovne aktivovať v rozsahu niekoľkých hodín).
  6. Teraz si môžete stiahnuť Office 365 ProPlus do svojho počítača a nainštalovať.
  7. Sprístupnenú mate po aktivácii taktiež online verziu Office365 na stránke https://www.office.com/, kde sa po kliknutí na položku prihlásiť, prihlasujete menom a heslom na konto RIAM.

Registračný formulár stačí vyplniť len raz. Vaše žiadosti vybavujeme priebežne v časovom intervale do 24 hodín. V prípade akejkoľvek nejasnosti alebo problému, kontaktujte Mgr. Ľubomíra Lazora

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20192020

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20192020

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri

 Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Hodiny