2% z daní

2% z daní - stále možno poukazovať!

Vážení rodičia a priatelia Gymnázia sv. Moniky !!!

Dovoľujeme si Vás osloviť so žiadosťou o pomoc a podporu pre našu školu, a teda aj pre Vaše deti v rámci možnosti poskytnutia 2 % (3 %) z Vašich už zaplatených daní za rok 2019.

Vaše dve percentá bude možné poukazovať do dvoch mesiacov od skončenia mimoriadnej situácie. Bližšie informácie:  http://www.itretisektor.sk/2_dane_Aktualne_stanovisko_k_poskytovaniu_asignovanej_dane_

Zákon č. 595/2003 o daniach z príjmov umožňuje každej fyzickej a právnickej osobe platiacej dane poukázať neziskovej organizácii, ktorú si určí, 2 % z jeho zaplatených daní za predchádzajúci rok.

Rodičovské združenie využíva získané financie na podporovanie výchovných a vzdelávacích aktivít našich žiakov. Za všetky možno spomenúť duchovné obnovy, exkurzie, súťaže, ale aj študentský ples tešiaci sa veľkej obľube.

Pre viac informácii navštívte: gymonika.edupage.org

Potrebné dokumenty si môžete stiahnuť priamo tu:

- potvrdenie o zaplatení dane - editovateľné

- vyhlásenie o poukázaní 2% - editovateľné

- dobrovoľníctvo - prijímateľ