Oznam pre žiakov !

Vážení rodičia, milí žiaci.

Na základe odporúčania MŠVVaŠ SR a v snahe zabrániť ďalšiemu šíreniu nákazy COVID-19 (koronavírus), vydávam nasledujúce pokyny pre všetkých žiakov Gymnázia sv. Moniky:

Žiaci školy:

1.  V čase od 16. 3. do 27. 3. 2020 vrátane sa zdržujú v mieste svojho bydliska a zostávajú v izolácii v domácom prostredí.
2.  Sú povinní sledovať a spracovávať učivo a domáce úlohy zadané jednotlivými učiteľmi počas celého vyššie uvedeného obdobia tak, aby po návrate do školy mohli plynule pokračovať vo vyučovaní.
3.  Môžu požadovať konzultáciu od vyučujúcich v čase od 8.00 hod. do 16.00 hod. prostredníctvom elektronickej triednej knihy alebo prostredníctvom iného dohodnutého komunikačného kanálu s príslušným vyučujúcim.

Ďakujem za pochopenie a riadenie sa týmito pokynmi.

S pozdravom P. Petrovský, riaditeľ školy

var. symbol: 20192020