NDBA CUP Renovabis

V dňoch 17. - 18. októbra 2019 sa v priestoroch Spojenej cirkevnej školy v Dolnom Kubíne konal neobyčajný diecézny basketbalový turnaj cirkevných škôl, ktorého sa zúčastnili aj naši basketbalisti.

Počas dvoch dní sme mohli sledovať desať zaujímavých zápasov, na ktorých povzbudzujúci diváci vytvárali výbornú atmosféru. Každý deň sme mali možnosť zúčastniť sa na svätej omši v kaplnke školy. Na spoločnom večernom posedení prebehla aj prezentácia zúčastnených škôl. Naše družstvo v zložení: Matej Bujdoš, Samuel Turák (2.A), Daniel Chovanec (3.A), Richard Cmorej, Dominik Ivančo, Bruno Šimko (3.B), Ladislav Kollár (3.C), Stanislav Humeník (4.BA), Šimon Kolečanský (4.C), Šimon Lukač (5.BA) prehralo iba prvý zápas, a to s domácim tímom najtesnejším rozdielom 36:37, potom už vyhrali všetky svoje zápasy (GSM : G. sv. Mikuláša, STARÁ ĽUBOVŇA 40:29, GSM : G. Štefana Mišíka, SPIŠSKÁ NOVÁ VES 57:23, GSM : G. sv. Andreja, RUŽOMBEROK 51:9) a obsadili výborné druhé miesto. Ďakujeme našim basketbalistom za výbornú reprezentáciu a veríme, že dosiahnu ešte veľa pekných víťazstiev.

Všetky fotografie z podujatia nájdete na  https://radlinskeho.sk/ndba/ndba-foto2019.zip

var. symbol: 20192020

var. symbol: 20192020