Gymnázium sv. Moniky Prešov

Gymnázium sv. Moniky
Hlavný vchod
Naša kaplnka - ikona sv. Augustína a sv. Moniky
Miesto, kde si môžeme doplniť našu vnútornú energiu a porozprávať sa s Bohom
Vrchol kultúrnej sezóny - ples žiakov GSM
Poznávací zájazd Anglicko
Pred partnerskou školou v Salisbury
Multifunkčné ihrisko
Prvé zápasy
25. výročie vzniku školy
Slávnostná svätá omša

NDBA CUP Renovabis

V dňoch 17. - 18. októbra 2019 sa v priestoroch Spojenej cirkevnej školy v Dolnom Kubíne konal neobyčajný diecézny basketbalový turnaj cirkevných škôl, ktorého sa zúčastnili aj naši basketbalisti.

Počas dvoch dní sme mohli sledovať desať zaujímavých zápasov, na ktorých povzbudzujúci diváci vytvárali výbornú atmosféru. Každý deň sme mali možnosť zúčastniť sa na svätej omši v kaplnke školy. Na spoločnom večernom posedení prebehla aj prezentácia zúčastnených škôl. Naše družstvo v zložení: Matej Bujdoš, Samuel Turák (2.A), Daniel Chovanec (3.A), Richard Cmorej, Dominik Ivančo, Bruno Šimko (3.B), Ladislav Kollár (3.C), Stanislav Humeník (4.BA), Šimon Kolečanský (4.C), Šimon Lukač (5.BA) prehralo iba prvý zápas, a to s domácim tímom najtesnejším rozdielom 36:37, potom už vyhrali všetky svoje zápasy (GSM : G. sv. Mikuláša, STARÁ ĽUBOVŇA 40:29, GSM : G. Štefana Mišíka, SPIŠSKÁ NOVÁ VES 57:23, GSM : G. sv. Andreja, RUŽOMBEROK 51:9) a obsadili výborné druhé miesto. Ďakujeme našim basketbalistom za výbornú reprezentáciu a veríme, že dosiahnu ešte veľa pekných víťazstiev.

Všetky fotografie z podujatia nájdete na  https://radlinskeho.sk/ndba/ndba-foto2019.zip 

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20192020

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20192020

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri

 Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Hodiny