Uzávierka ulice Tarasa Ševčenka

Úplná uzávierka

V dňoch od 05.09.2019 do 24.09.2019 sa z dôvodu výmeny kanalizačného potrubia uskutoční úplná uzávierka ulice Tarasa Ševčenka v úseku od križovatky Kúpeľná po bytový dom ulice Tarasa Ševčenka č. 22.

Obchádzková trasa pre motorové vozidlá bude vedená po uliciach Kúpeľná, Zápotockého, Požiarnická, Okružná.

Linka MHD č. 12 bude premávať po obchádzkovej trase cez Zápotockého ulicu. Nebude obsluhovať zastávky Kúpeľná a Gymnázium sv. Moniky na ulici Tarasa Ševčenka. Náhradné dočasné zastávky budú na Zápotockého ulici, pri križovatkách s Kúpeľnou a s Požiarnickou ulicou.

Na dočasne zrušenej zastávke MHD Okružná bude počas uzávierky povolené zastavovať vozidlá, ktoré privážajú a odvážajú žiakov zo Základnej školy Kúpeľná.

Čiastočná uzávierka - jednosmerka

V dňoch od 24.09.2019 do 15.11.2019 sa z dôvodu výmeny kanalizačného potrubia uskutoční čiastočná uzávierka ulice Tarasa Ševčenka v úseku od bytového domu Tarasa Ševčenka č. 22 po ulicu Požiarnickú. Premávka po ulici bude vedená jednosmerne v smere od Požiarnickej ulice na Kúpeľnú ulicu, respektíve Štefánikovú ulicu.

Obchádzková trasa pre motorové vozidlá v smere od ulíc Kúpeľná a Štefánikova na Požiarnickú ulicu bude vedená po uliciach Zápotockého, Kúpeľná, Okružná.

Linka MHD č. 12 bude v smere na Šidlovskú premávať po obchádzkovej trase cez Zápotockého ulicu. Nebude obsluhovať zastávky Kúpeľná a Gymnázium sv. Moniky na ulici Tarasa Ševčenka. Náhradné dočasné zastávky budú na Zápotockého ulici, pri križovatkách s Kúpeľnou a s Požiarnickou ulicou.

var. symbol: 20192020

var. symbol: 20192020