Vynikajúci úspech na celoslovenskom kole Olympiády v španielskom jazyku

Nádherné 3. miesto na celoslovenskom kole Olympiády v španielskom jazyku  vo svojej kategórii/B/ získala naša žiačka Katarína Ratkošová zo IV. BA. Celoslovenské kolo sa konalo v Bratislave 20.3.2019 za účasti veľvyslanca Španielskeho kráľovstva a veľvyslankyne Kubánskej ľudovej republiky.

Katka sa tak pridala k ďalším úspešným žiakom, ktorí  už v minulosti získali pre našu školu výborné ocenenia v tejto olympiáde a tak sa pričinili o šírenie dobrého mena našej školy.

Srdečne blahoželáme!

var. symbol: 20182019