Gymnázium sv. Moniky Prešov

Gymnázium sv. Moniky
Hlavný vchod
Naša kaplnka - ikona sv. Augustína a sv. Moniky
Miesto, kde si môžeme doplniť našu vnútornú energiu a porozprávať sa s Bohom
Vrchol kultúrnej sezóny - ples žiakov GSM
Poznávací zájazd Anglicko
Pred partnerskou školou v Salisbury
Multifunkčné ihrisko
Prvé zápasy

Aerobik žiakov a žiačok SŠ

Koncom novembra (28.11.2018) sa v Prešove konalo obvodné kolo športovej súťaže  Aerobik – maratón. Súťaže sa celkovo zúčastnilo 43 dievčat z piatich prešovských škôl. Našu školu reprezentovalo deväťčlenné  družstvo dievčat.

Dievčatá absolvovali štyri  súťažné kolá  v rôznych aerobikových  disciplínach. ( 4x 50 min.) Dievčatá viedli profesionálne cvičiteľky a súťažiace hodnotil zbor troch rozhodkýň. Jednotlivé kolá vyžadovali dobrú kondíciu, pohybovú pamäť ale i umelecký prejav.  Do  záverečného kola  zo 43 súťažiacich postúpilo 15 finalistiek. Z našich dievčat sa medzi finalistky prebojovalo päť: Gabika Sečková, Diana Sokolová, Anna Galiková, Mária Boldyová, Agáta Gajdošová.

  Finálové kolo: step aerobik vyžadoval vysokú úroveň vytrvalostných schopností, pohybovej pamäti i svalovej koordinácie.  Naša  Gabika Sečková (4.A) vyhrala 1.miesto,  Diana Sokolová (3.A) obsadila 2.miesto a na štvrtom mieste skončila Agáta Gajdošová (4.B)  Na krásnom siedmom a ôsmom mieste skončili Gáliková Anka a Boldyová Majka.   Blahoželáme a celému družstvu  dievčat  ďakujeme za  reprezentáciu školy.

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20182019

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20182019

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri

 Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Hodiny