Opäť raz úspech na Súťaži o Alžbetinu ružu

V pondelok 12. novembra sa naši žiaci zúčastnili na arcidiecéznej  speváckej Súťaži o Alžbetinu ružu  v Košiciach. Reprezentovali našu školu v 4 kategóriách.

V kategórii moderná pieseň 1.miesto suverénne  získala Nikola Pavlíková žiačka 4.c triedy. Za krásny výkon v kategórii ľudová pieseň  1. miesto  vyhral Pavol Guman zo 4.b. V kategórii duo boli na 3. mieste ocenené Dominika Gargalíková a Laura Lipková obe z 3.c . Našu školu reprezentovala aj Alžbeta Kovaľová z 2.a triedy.

Za hudobný doprovod ďakujeme pánu učiteľovi Slavomírovi Roháčovi, Pavlovi Gumanovi a Marekovi Puchovskému - žiakovi zo Strednej priemyselnej školy strojníckej v Prešove.

var. symbol: 20182019

var. symbol: 20182019