Víťazná esej

Písať esej na akúkoľvek tému je vždy veľká výzva. Musíte si dávať pozor na argumenty, pravdivosť informácií, štylistiku a podobne, ale o to viac vás teší, keď sa niekomu páči. Ako tému eseje som si zvolila : Je ,,in'' byť Európanom?.

Nezávisle od uhla pohľadu na túto tému ma potešilo, že moja myšlienka Európanov - pubertiakov bola pre ostatných ľahko zrozumiteľná, čomu svedčili milé, povzbudivé ohlasy po jej prečítaní na recepcii.  Získanie odbornej poroty bolo pre mňa veľkou cťou a pekným zážitkom, keďže mi diplom a cenu odovzdávali aj zahraniční hostia. Verím, že každý študent má svoju oblasť, v ktorej sa cíti doma a preto povzbudzujem k účasti na rôznych súťažiach, lebo sú to veci, ktoré rozširujú obzory a pridávajú vám skúsenosti do ďalšieho života.

var. symbol: 20182019

var. symbol: 20182019