Naša kaplnka

Dostaňte svoju školu na nový level. Slovenská firma rozdáva učebne v hodnote 21 000 €.

Svet technológií sa neustála posúva dopredu a ak chceme byť na tento svet pripravení, bez vyskúšania si týchto technologických noviniek to bohužiaľ nie je možné. Týka sa to aj vzdelávania. Moderných a kvalitne vybavených učební nikdy nie je dosť, a preto je na čase, posunúť vzdelávanie na nový level.

Spoločnosť MB TECH BB s.r.o. sa pod hlavičkou Školská technika rozhodla pomôcť k na ceste lepšiemu vzdelaniu a darovať interaktívnu učebňu v hodnote až 21 000 € až 3 školám na Slovensku, prostredníctvom súťaže Na Nový Level.

Do súťaže sa môže zapojiť akákoľvek základná alebo stredná škola na území Slovenskej republiky pred alebo počas jej celého trvania. Hlasovanie sa spúšťa 26.09.2018 a bude trvať do 31.12.2018.

Tri školy s najvyšším počtom hlasov (1 v každej časti Slovenska) budú vybavené najmodernejšou počítačovou učebňou, revolučným interaktívnym riešením, tlačiarňami, vizualizérom a všetkým čo k tomu patrí v hodnote až 7 000 €. Pre všetkých hlasujúcich je pripravených vyše 100 vecných cien vrátane herného PC, elektrokolobežky či notebookov a tlačiarní.

Viac informácií o súťaži nájdete na www.nanovylevel.sk alebo na Facebooku.

O Školskej technike

Značka Školská technika, ktorá spadá pod firmu MB TECH BB s.r.o. sa zameriavame na komplexné služby spojené s technickou modernizáciou škôl za čo najnižšie ceny už viac ako 15 rokov. Dodáva najmä odskúšané produkty, ktoré naozaj splnia požadovaný účel. Má bohaté skúsenosti s distribúciou a montážou rôznej interaktívnej a výpočtovej techniky na školách po celom Slovensku.  A to najpodstatnejšie - školám naozaj rozumie a stotožňuje sa s jej problémami.

var. symbol: 20182019

var. symbol: 20182019