Gymnázium sv. Moniky Prešov

Gymnázium sv. Moniky
Hlavný vchod
Naša kaplnka
Miesto, kde si môžeme doplniť našu vnútornú energiu a porozprávať sa s Bohom
Vrchol kultúrnej sezóny - ples žiakov GSM
Gymnázium sv. Moniky
Pohľad z južnej strany
Poznávací zájazd Anglicko
Pred partnerskou školou v Salisbury
Multifunkčné ihrisko
Prvé zápasy

Ohliadnutie sa za školským rokom

Pred "chvíľou" sme skončili školský rok a pred tým než začneme ďalší si musíme patrične oddýchnuť. Verím, že vás nevyruší krátke ohliadnutie sa za školským rokom. 28.6. sme okrem svätej omše zažili ďalšie dve školské podujatia.

Prvým bol program Osobnosť roka, Na ktorom sme ocenili umelca roka - Marián Radvanský, vedca roka - Júlia Dlugošová, športovca roka - Ivana Kizáková, učiteľa roka - Mgr. Ján Kandúr a celkovú osobnosť roka - Marián Radvanský. Vyhodnotili sme aj volejbalový turnaj, v ktorom zvíťazilo družstvo 3.BA triedy a promovali prví absolventi stredoškolského kolégia Antona Neuwirtha. Tento bohatý program dopĺňali umelecké vystúpenia našich žiakov. Popoludní sa konal tretí ročník Monikárskeho juniálesu. Je to neformálne stretnutie žiakov a učiteľov pri dobrej hudbe, koláčikoch a hot-dogoch. Verím, že tak účastníci ako aj účinkujúci si zo spomínaného štvrtkového programu odniesli príjemné zážitky a dojmy.

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20182019

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20182019

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri

 Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Hodiny