Gymnázium sv. Moniky Prešov

Gymnázium sv. Moniky
Hlavný vchod
Naša kaplnka - ikona sv. Augustína a sv. Moniky
Miesto, kde si môžeme doplniť našu vnútornú energiu a porozprávať sa s Bohom
Vrchol kultúrnej sezóny - ples žiakov GSM
Gymnázium sv. Moniky
Pohľad z južnej strany
Poznávací zájazd Anglicko
Pred partnerskou školou v Salisbury
Multifunkčné ihrisko
Prvé zápasy

Futbalový turnaj

Prvý ročník Májového futbalového turnaja sa konal na Gymnázium sv. Moniky počas 2 týždňov, kde si zmeralo sily 8 chlapčenských, 4 dievčenské tímy a 1 učiteľský tím.

  Všetko sa nieslo v duchu priateľskej atmosféry, no nechýbala ani tá futbalová „dravosť.“  Celkovo sa zúčastnilo okolo 100 študentov a učiteľov našej školy. Nechýbali ani diváci, ktorí až do konca krikom podporovali svojich spolužiakov, kamarátov, učiteľov a svoje lásky.  Dňa 6. Júna 2018 sa uskutočnil finálový deň medzi postupujúcimi tímami zo skupín. Chlapci aj dievčatá mali svoje vlastne skupiny. Výhercom chlapčenskej skupiny sa stali maturanti z triedy 4.C pod názvom tímu FC Funiči, ktorí vo finále porazili študentov z 2.A, 2 BA. Víťazkami celého turnaja sa stali dievčatá z 3.A pod taktickým názvom FC Nám sa nechce, ktoré si vo finále poradili s tímom Real Madrid, ktorý tvorili prváčky z áčky. Víťazné tímy si odniesli trofeje a diplomy, no nezabudlo sa ani na porazených vo finále. Taktiež boli ocenení najlepší brankári a strelci z dievčenskej a chlapčenskej skupiny. Ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalší ročník Májového futbalového turnaja.  

                                                                Javier Bafalluy Gesti a Matej Lipovský  organizátori turnaja.

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20182019

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20182019

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri

 Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Hodiny