Gymnázium sv. Moniky Prešov

Poznávací zájazd Anglicko
Pred partnerskou školou v Salisbury
Naša kaplnka - ikona sv. Augustína a sv. Moniky
Miesto, kde si môžeme doplniť našu vnútornú energiu a porozprávať sa s Bohom
Multifunkčné ihrisko
Prvé zápasy
25. výročie vzniku školy
Slávnostná svätá omša

Školská psychologička

V tomto roku sa našim žiakom, učiteľom a rodičom bude venovať aj školská psychologička Mgr. Lenka Vašková. 

Kontaktovať ju môžete prostredníctvom svojho Edupage konta, alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Osobne sa môžete porozprávať v rámci konzultačných hodín:

Streda: 7.50 – 15.00

Štvrtok: 7.50 – 15.00

V prípade záujmu, študent sám vyhľadá ŠkPs, po úvodnej konzultácii sa dohodne ďalší postup spolupráce. V prípade viacnásobných individuálnych intervencií je potrebné udeliť súhlas so spoluprácou ŠkPs a študenta. K dispozícii je tlačivo pre žiaka nad 18 rokov, ktorý ho podpisuje osobne a tlačivo pre rodiča, ktorý udeľuje súhlas žiakovi do 18 rokov. Tlačivá prikladáme pod článkom.

Konzultácie pre rodičov si môžete dohodnúť individuálne prostredníctvom e-mailu.

- súhlas neplnoletý žiak

- súhlas plnoletý žiak

SAMOTEST Standard Q COVID-19 Ag test

Rodičia a plnoletí žiaci, ktorí prejavili záujem o domáce samotesty (SAMOTEST Q COVID-19 antigénový nazálny test), si ich môžu prísť vyzdvihnúť do školy od 13.9.2021 do 17.9.2021 v čase od 7:00 do 16:00 hod.

Pozrite si krátky videonávod alebo si preštudujte písomný návod na použitie TU, prípadne si prečítajte sprievodcu samotestovaním TU (. Test sa odporúča vykonať 2x týždenne, ideálne v pondelok a štvrtok, alebo kedykoľvek keď žiak prejavuje jeden z príznakov ochorenia COVID-19. Po vykonaní testu informujte o výsledku testu (negatívny alebo pozitívny) prostredníctvom aplikácie EDUPAGE. V prípade pozitívneho výsledku odporúčame objednať sa na PCR test.

Leto s vojvodom z Edinburgu

V časoch tých „najhlbších“ letných prázdnin, keď sa z pochopiteľných dôvodov mnohí z nás ani len omylom nepokúšali zamýšľať sa nad uplynulým a už ani náhodou nad nadchádzajúcim školským rokom, sa partia v zložení

Čítať ďalej...

Generácia €uro

Uplynulé mesiace nám všetkým ponúkli veľké množstvo voľného času, a preto sme sa ešte pred Vianocami rozhodli prihlásiť do medzinárodnej súťaže pod záštitou Európskej centrálnej banky Generation Euro Students´ Award, ktorú na Slovensku organizuje Národná banka Slovenska. Po zvládnutí náročného kvízu postúpilo do druhého kola 40 tímov zo 135. Našou úlohou v druhom kole

Čítať ďalej...

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20212022

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20212022

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri