Gymnázium sv. Moniky Prešov

Gymnázium sv. Moniky
Hlavný vchod
Naša kaplnka - ikona sv. Augustína a sv. Moniky
Miesto, kde si môžeme doplniť našu vnútornú energiu a porozprávať sa s Bohom
Vrchol kultúrnej sezóny - ples žiakov GSM
Poznávací zájazd Anglicko
Pred partnerskou školou v Salisbury
Multifunkčné ihrisko
Prvé zápasy
25. výročie vzniku školy
Slávnostná svätá omša

Poď sa hýbať!!!

Basketbal, volejbal, futbal, tenis, posilňovanie....? V dňoch 19.8. – 23.8. 2019 CVČ, ktoré je súčasťou našej školy, ponúka športovým nadšencom sprístupnenie športovísk školy. Ak máš chuť zašportovať si, škola je otvorená od 9.00 do 12.00 hod.

Ďakovná púť k 25. výročiu školy

Pri príležitosti  25. výročia vzniku Gymnázia sv. Moniky vedenie školy zorganizovalo púť do Ríma a Assisi. Vždy som dúfal, že sa tam pôjdem pozrieť, a vďaka tomu som si jedno zo svojich cestovateľských prianí splnil.

Čítať ďalej...

Alicante

 „Hablando español en España“ 

Od 6. do 13. mája sme my, ôsmy žiaci našej školy, odcestovali spolu s našimi pani učiteľkami do španielskeho Alicante za účelom zlepšiť sa v španielskom jazyku. 

Čítať ďalej...

Beh štyroch mostov

Dňa 29.marca sa v Prešove na ZŠ Matice Slovenskej konali bežecké preteky na 7 km. Tohto charitatívneho behu sa zúčastnilo 204 bežcov v rôznych kategóriách. A my sme tam nechýbali. Náš tím v zložení Gejza Sabanoš, Tobiáš Korečko, Paula Miženková a Kristína Guličová bol opäť úspešný.

Čítať ďalej...

GSMsport

Bežecký krúžok pod vedením trénera Gejzu Sabanoša GSMsport má už svoje prvé úspechy. V oblastnej bežeckej lige Prešov - Sabinov, v kategórii juniorky získala 1. miesto

Čítať ďalej...

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20182019

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20182019

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri

 Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Hodiny