Urob prvý krok na ceste za svojím snom

Či je tvojím snom byť lekárom alebo astronómkou, precestovať svet alebo viesť firmu, prvý krok urob na Gymnáziu sv. Moniky.

Urob prvý krok na ceste za svojím snom

Tvoj prvý krok

Študuj na gymnáziu

Jasné dôvody

Prečo ísť práve k nám?

Študuj až 6 cudzích jazykov

Okrem angličtiny si môžeš zvoliť nemčinu, francúzštinu, taliančinu, španielčinu a ruštinu a dohovoriť sa kdekoľvek na svete.

Kvalitný všeobecný prehľad

Nech je tvoja vysnívaná univerzita akákoľvek, získaš možnosť tam študovať. Viac ako 95 % našich absolventov pokračuje každý rok na univerzitách na Slovensku aj v zahraničí.

Duchovný rast

Okrem vedomostí získaš priestor pre osobnostný a duchovný rást. Spoznáš sám seba, ujasníš si svoje hodnoty a rozvinieš rešpekt k ostatným.

Nasleduj svoje sny

Na maturitách máme dlhodobo skoro 100% úspešnosť. Naučíme ťa všetko, aby ťa nič nezastavilo v ceste za tvojimi snami. Okrem vedomostí získaš priestor pre osobnostný a duchovný rozvoj. Spoznáš sám seba, ujasníš si svoje hodnoty a rozvinieš rešpekt k ostatným.

Staviame na otvorenosti, viere, láske a slobode. Na škole panuje rodinná atmosféra, vzájomný rešpekt a podpora. Robíme všetko pre to, aby si sa u nás cítil bezpečne – keď sa nejaké problémy objavia, hneď ich vyriešime. Učitelia sú féroví a vyjdú ti v ústrety - kohokoľvek na škole môžeš požiadať o pomoc.

Vyber si svoj odbor

Nasleduj svoje sny

Na maturitách máme dlhodobo skoro 100% úspešnosť. Naučíme ťa všetko, aby ťa nič nezastavilo v ceste za tvojimi snami. Okrem vedomostí získaš priestor pre osobnostný a duchovný rozvoj. Spoznáš sám seba, ujasníš si svoje hodnoty a rozvinieš rešpekt k ostatným.

Vyber si svoj odbor
Názory absolventov

Čo si myslia o našom gymnáziu?

Prečítaj si názory na Gymnázium sv. Moniky od tých, ktorí si štúdium u nás zažili na vlastnej koži. Vypočuj si našich študentov a absolventov.
Prečítaj si všetky názory

Mgr. Viktória Lancošová, PhD.

Rádio Melody Jemné, moderátorka

"Miesto, kde som spoznala úžasných ľudí a pedagógov. Miesto, ktoré má „vychovalo“ a dalo mi zdravý základ pre život a miesto, kam sa aj teraz veľmi rada vraciam."

Miloš Harajda

producent, PR agent, publicista

"Štyri roky na Gymnáziu sv.Moniky mi dali do dospelého života najmä hlboké priateľstvá, ktoré už stihol preveriť čas aj zemepisná šírka."
Prečítaj si všetky názory
Naši partneri

Na koho sa môžeme spoľahnúť

Nasleduj svoje sny na Gymnáziu sv. Moniky

Nech je tvoja vysnívaná univerzita akákoľvek, získaš možnosť tam študovať.