2 % z dane

2% z daní

Rok sa s rokom stretol a opäť je tu možnosť prispieť rodičovskému združeniu pri našom gymnáziu dvomi percentami z dane. Rodičovské združenie využíva získané financie na podporovanie výchovných a vzdelávacích aktivít našich žiakov. Za všetky možno spomenúť duchovné obnovy, exkurzie, ale aj študentský ples tešiaci sa veľkej obľube.

Pre viac informácii navštívte: gymonika.edupage.org

Potrebné dokumenty si môžete stiahnuť priamo tu:

- potvrdenie o zaplatení dane

- vyhlásenie o poukázaní 2%

var. symbol: 20172018