Naša kaplnka

Ohliadnutie sa za školským rokom

Pred "chvíľou" sme skončili školský rok a pred tým než začneme ďalší si musíme patrične oddýchnuť. Verím, že vás nevyruší krátke ohliadnutie sa za školským rokom. 28.6. sme okrem svätej omše zažili ďalšie dve školské podujatia.

Prvým bol program Osobnosť roka, Na ktorom sme ocenili umelca roka - Marián Radvanský, vedca roka - Júlia Dlugošová, športovca roka - Ivana Kizáková, učiteľa roka - Mgr. Ján Kandúr a celkovú osobnosť roka - Marián Radvanský. Vyhodnotili sme aj volejbalový turnaj, v ktorom zvíťazilo družstvo 3.BA triedy a promovali prví absolventi stredoškolského kolégia Antona Neuwirtha. Tento bohatý program dopĺňali umelecké vystúpenia našich žiakov. Popoludní sa konal tretí ročník Monikárskeho juniálesu. Je to neformálne stretnutie žiakov a učiteľov pri dobrej hudbe, koláčikoch a hot-dogoch. Verím, že tak účastníci ako aj účinkujúci si zo spomínaného štvrtkového programu odniesli príjemné zážitky a dojmy.

var. symbol: 20172018

var. symbol: 20172018