Naša kaplnka

Regionálne kolo súťaže Mladý Európan 2018

Vedomosti z dejín EÚ , jej významné  osobnosti, súčasná agenda, rozvojové programy, legislatíva, ale i zaujímavosti, pamiatky a symboly Európskej únie.

O tomto všetkom si v rámci prípravy svojho tímu študovali Štefan Talarovič, Katarína Ratkošová a Paula Mihoková z 3.BA, aby sa prebojovali na krásne tretie miesto. Blahoželáme.  Súťaž sa konala v aule Prešovskej univerzity v piatok 27.4. 2018. Ďakujeme im za reprezentáciu a za pomoc pri príprave p. uč. Mgr. J Lazorovej.

var. symbol: 20172018

var. symbol: 20172018