Naša kaplnka

Basketbalový maratón

V piatok 20.4.2018 sa uskutočnil už 10. ročník basketbalového maratónu na našej škole. Vyše 60 priaznivcov basketbalu rozdelených do dvoch tímov hralo od piatkového večera (20:00) do sobotňajšieho rána (6:00) s výsledným skóre 719:566.

Polnočnú súťaž v streľbe spoza trojkového oblúka vyhrali Kristína Štefániková a Laco Kollár. Tak, ako v predchádzajúcich rokoch, aj v tomto roku, sa zúčastnilo veľa bývalých študentov. Vďaka patrí všetkým, ktorí prispeli k pokojnému priebehu celej akcie, výbornej atmosfére, no najmä za kvalitné a obetavé výkony na palubovke počas zápasov.

var. symbol: 20172018

var. symbol: 20172018