Naša kaplnka

Aj GsM je blue (modré) / Počatiny

2.4. si každoročne pripomíname svetový deň autizmu. Svoju spolupatričnosť s ľuďmi zasiahnutými touto poruchou sme vyjadrili aj my na GsM 4.4. modrým oblečením, ktoré bolo určené ako komunikačná farba tejto udalosti.Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili.

Každý z nás si pamätá dátum svojich narodenín. No keďže náš život začína už počatím, náš veľký deň -  naše "zvestovanie"/počatie sme si všetci pripomenuli spoločnou oslavou na deň Zvestovania Pána (9.4.).

var. symbol: 20172018

var. symbol: 20172018