Naša kaplnka

Španielčinárky s medailami z celoslovenského kola

21.-22.marca sa v Bratislave konalo celoslovenské kolo Olympiády v španielskom jazyku. Nielen našu školu, ale celý Prešovský kraj reprezentovali  naše dve žiačky: Katarína Pavlikovská, žiačka 4.BA a Soňa Sabolová z 1.B.

Katarína Pavlikovská získala nádherné 3. miesto v kategórií C /4.ročník/. Katarína tak svojím výkonom obhájila minuloročný úspech na celoslovenskej úrovni.

Prekvapivým 3.miestom sa môže pochváliť aj žiačka Soňa Sabolová, ktorá postúpila ako náhradníčka z 2.miesta krajského kola v kategórií A /1.-2.ročník/ a tak sa úžasným spôsobom  zaradila medzi najlepších španielčinárov Slovenska.

Obidvom dievčatám ďakujeme za výbornú reprezentáciu a za to, že  každým svojim úspechom sa pričiňujú o dobré meno školy.

Dievčatá, sme na vás hrdí!

var. symbol: 20172018

var. symbol: 20172018