Gymnázium sv. Moniky Prešov

Gymnázium sv. Moniky
Hlavný vchod
Naša kaplnka
Miesto, kde si môžeme doplniť našu vnútornú energiu a porozprávať sa s Bohom
Vrchol kultúrnej sezóny - ples žiakov GSM
Gymnázium sv. Moniky
Pohľad z južnej strany
Poznávací zájazd Anglicko
Pred partnerskou školou v Salisbury
Multifunkčné ihrisko
Prvé zápasy

Španielčinárky s medailami z celoslovenského kola

21.-22.marca sa v Bratislave konalo celoslovenské kolo Olympiády v španielskom jazyku. Nielen našu školu, ale celý Prešovský kraj reprezentovali  naše dve žiačky: Katarína Pavlikovská, žiačka 4.BA a Soňa Sabolová z 1.B.

Katarína Pavlikovská získala nádherné 3. miesto v kategórií C /4.ročník/. Katarína tak svojím výkonom obhájila minuloročný úspech na celoslovenskej úrovni.

Prekvapivým 3.miestom sa môže pochváliť aj žiačka Soňa Sabolová, ktorá postúpila ako náhradníčka z 2.miesta krajského kola v kategórií A /1.-2.ročník/ a tak sa úžasným spôsobom  zaradila medzi najlepších španielčinárov Slovenska.

Obidvom dievčatám ďakujeme za výbornú reprezentáciu a za to, že  každým svojim úspechom sa pričiňujú o dobré meno školy.

Dievčatá, sme na vás hrdí!

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20172018

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20172018

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri

 Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Hodiny