Naša kaplnka

Basketbalisti opäť medzi najlepšími

Aj v tomto školskom roku sa naši basketbalisti  zúčastnili obvodného kola turnaja stredných škôl. Dievčatá postúpili zo skupiny a svoju účasť vo finálovej skupine po pekných výkonoch pretavili do cenného 3.miesta.

Chlapci suverénne vyhrali svoju skupinu, neskôr aj finále a postúpili na krajské kolo, ktoré sa uskutočnilo 9.3.2018. Krajského kola sa zúčastnilo 9 škôl. Naši chlapci po víťazstvách nad Sabinovom, Kežmarkom, Levočou a prehre s Popradom obsadili výborné 2. miesto. Všetkým športovcom blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy.

Družstvo dievčat

Barbora Gerová, Jana Timková (1.B), Dorota Kolková,  Daniela Kollárová, Katarína Muranská (1.C), Katka Kolková (2.A), Kristína Mikolajová, Kristína Štefániková (2.B), Klára Kolečanská (2.C), Mária Džamová, Bianka Baranová (3.BA), Veronika Pavlíková, Nikola Geciová (3.C), Klaudia Kalinayová (4.B)

Družstvo chlapcov

Ladislav Kollár (1.C), Šimon Kolečanský, Daniel Magdolen (2.C), Vilim Birkner (3.BA), Jakub Baňas (3.C), Dominik Džama, František Kurimský (4.BA), Jakub Petrovský, Šimon Pipka (4.B), Samuel Kolesár, Martin Smetanka, Kamil Szabo, Juraj Timko (4.C)