Gymnázium sv. Moniky Prešov

Gymnázium sv. Moniky
Hlavný vchod
Naša kaplnka
Miesto, kde si môžeme doplniť našu vnútornú energiu a porozprávať sa s Bohom
Vrchol kultúrnej sezóny - ples žiakov GSM
Gymnázium sv. Moniky
Pohľad z južnej strany
Poznávací zájazd Anglicko
Pred partnerskou školou v Salisbury
Multifunkčné ihrisko
Prvé zápasy

Basketbalisti opäť medzi najlepšími

Aj v tomto školskom roku sa naši basketbalisti  zúčastnili obvodného kola turnaja stredných škôl. Dievčatá postúpili zo skupiny a svoju účasť vo finálovej skupine po pekných výkonoch pretavili do cenného 3.miesta.

Chlapci suverénne vyhrali svoju skupinu, neskôr aj finále a postúpili na krajské kolo, ktoré sa uskutočnilo 9.3.2018. Krajského kola sa zúčastnilo 9 škôl. Naši chlapci po víťazstvách nad Sabinovom, Kežmarkom, Levočou a prehre s Popradom obsadili výborné 2. miesto. Všetkým športovcom blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy.

Družstvo dievčat

Barbora Gerová, Jana Timková (1.B), Dorota Kolková,  Daniela Kollárová, Katarína Muranská (1.C), Katka Kolková (2.A), Kristína Mikolajová, Kristína Štefániková (2.B), Klára Kolečanská (2.C), Mária Džamová, Bianka Baranová (3.BA), Veronika Pavlíková, Nikola Geciová (3.C), Klaudia Kalinayová (4.B)

 

Družstvo chlapcov

Ladislav Kollár (1.C), Šimon Kolečanský, Daniel Magdolen (2.C), Vilim Birkner (3.BA), Jakub Baňas (3.C), Dominik Džama, František Kurimský (4.BA), Jakub Petrovský, Šimon Pipka (4.B), Samuel Kolesár, Martin Smetanka, Kamil Szabo, Juraj Timko (4.C)

Rodičovský príspevok

      Rodičovský príspevok môžete uhrádzať na:

bankový účet č. SK63 7500 0000 0040 0809 1486

var. symbol: 20172018

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

 

Darcovský účet:

bankový účet č: SK76 7500 0000 0040 2377 8868

var. symbol: 20172018

poznámka pre príjemcu: meno a priezvisko žiaka, trieda

Partneri

 Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, vyberte si z overených e-shopov kliknutím na tento banner. Vyberte si e-shop a pokračujte v nákupe bežným spôsobom na zvolenom e-shope. Našej škole poskytnú percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania Vašich detí.
Ďakujeme.

Hodiny