Naša kaplnka

Exkurzia ZOO Nyíregyháza

V už tradičnom septembrovom termíne sa 14. septembra konala zoologická exkurzia v maďarskom meste Nyiregyháza. Vybraných 45 žiakov

z druhého ročníka a z tretieho ročníka bilingválnej sekcie spolu so svojimi učiteľkami biológie vycestovali a využili šancu na nové spoznávanie. Po príchode si žiaci prezreli exponáty v objekte Zelená pyramída, v ktorej sa nachádza aj oceanárium, v exteriéri aj ďalších objektoch si mohli vybrať z expozícií rozdelených podľa kontinentov, kde boli na jednom mieste rastliny, ryby, živočíchy a hmyz danej oblasti. Zastihli sme aj tuleniu show, v ktorej vystupovalo nové mláďa. Toto vystúpenie bolo príjemným ozvláštnením exkurzie, ktorá s bonusom fantastického počasia dala žiakom aj dostatočný čas strávený poznávaním nového a zaujímavého. K zážitkom a novým poznatkom sa budú žiaci vracať a spomínať pri preberaní biológie živočíchov.

var. symbol: 20172018

var. symbol: 20172018