Naša kaplnka

Juniáles

"29.6.sa na základe nepísanej dohody z minulého roka už druhý-krát uskutočnil Juniáles na GsM. Aj keď kvôli schizofrénii medzi priaznivou predpoveďou počasia a divoko vyzerajúcimi mrakmi, ....

Žiacka školská rada udalosť presunula do telocvične, vystúpenia "medziškolskej" kapely Lietadlo, Bianky Baranovej a Barbory Vereščákovej, Mariána Radvanského a p.uč.Lazorovej, Moniky Gašparovej, Juraja Lazoríka a Kristiána Dlugoša si všetci užili aspoň tak dobre ako tie minulý rok. Ďakujeme za výkony, účasť a zábavu všetkým súčasným aj bývalým študentom, aj učiteľom a už teraz vás pozývame na budúcoročný Juniáles, ak Pán Boh dá, vidíme sa o rok :)."

var. symbol: 20162017

príspevok na výstavbu multifunkčného ihriska môžete uhrádzať na:

var. symbol: 20162017

Liturgický kalendár